Prysznic czy wanna? Oto jest pytanie

Wanna czy prysznic- dylemat, każdego, kto na nowo urządza swoją łazienkę. Jakie czynniki powinniśmy uwzględnić? Postawić na wygodę i komfort czy oszczędność i ekologię?  Najlepszym rozwiązaniem było by mieć oba urządzenia.Niestety wymiary łazienki nie pozwalają na taką ekstrawagancję.Lubię relaksować się w wannie pełnej pachnacej piany.Mąż natomiast woli szybki prysznic.Co wybrać? Co jest praktyczniejsze?

WP_20150813_16_08_39_Pro[1]

Kabina zajmuje mniej miejsca. Jest to ważny argument gdy łazienka ma bardzo małą powierzchnię.

WP_20150813_16_16_09_Pro[1]

Korzystanie z prysznica jest tańsze niż kąpiel w wannie.

Wannę łatwiej utrzymać w czystości niż kabinę, na której łatwiej osadza się kamień.

WP_20150813_16_15_48_Pro[1]

Gdy mamy małe dzieci wanna wydaje się być praktyczniejsza.Do wanny wstawiamy małą wanienkę naszego malucha i kąpiel gotowa.Gdy nieco podrośnie będzie używać naszej wanny.

Natomiast korzystanie z kabiny jest wygodniejsze dla osób starszych, dla których wejście do wanny jest bardzo trudne a czasem niemożliwe.

WP_20150813_16_08_25_Pro[1]

A może dwa w jednym? Producenci znają warunki mieszkaniowe Polaków dlatego poszukują nowych rozwiązań do bardzo małych łazienek.Wanny z parawanem lub kabino-wanny z otwieranymi drzwiami to opcja dla niezdecydowanych.

Gdy już zdecydujemy kabina czy wanna pojawia się kolejny dylemat.Wanna z hydromasażem?

WP_20150813_16_16_18_Pro[1]

Owalna,prostokątna,asymetryczna czy narożna?Kabina z wysokim brodzikiem i hydromasażem? Narożna,kwadratowa czy trójkątna?

Kupując urządzenia do naszej  łazienkę niejednokrotnie korzystałam ze sklepów internetowych.Tego typu sklepy oferują znacznie niższe ceny i większy wybór.Odwiedzając markety budowlane miałam wrażenie,że oferują  prawie identyczny asortyment.Gdy szukamy czegoś nietuzinkowego warto przejrzeć ofertę sklepów internetowych na przykład http://pgi.com.pl/ Po drugie, opłacając przesyłkę miałam darmowe wniesienie moich zakupów do domu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s